Sretan Dan planete Zemlje!

Promjena počinje s nama,
u nama i danas je najbolji dan

kada zajedno kroz zabavu i edukaciju  možemo zaokružiti projekt Anice Globan Kovačić „Naš planet“ realiziran pod visokim pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja. Projekt je to koji raste i razvija se kroz brojne radionice svih razreda zajedno tijekom ove školske godine.

Brojnim satima rada otvorili smo vrata škole u čast Dana planete Zemlje gdje je školska zajednica nizom radionica po razrednim odjeljenjima pokazala koliko smo „zeleno“ osviješteni. Izrađivali smo čaše od slamčica, plastične podmetače od čepova, vrećice od starih majica, plakate, životinje od papira, pisali eko poruke, sadili cvijeće, čitali, pjevali i mnogo, mnogo više što su naši dragi uzvanici roditelji, načelnik općine Vojnić, načelnik PP Vojnić, ravnateljica Doma zdravlja Vojnić, ravnateljica Knjižnice i čitaonice Vojnić imali prilike vidjeti obilazeći radionice.

Danas je prvi korak u stvaranju boljeg sutra za buduće generacije i svaki dan je DANAS, na što nas je podsjetio projekt učiteljice savjetnice Anice.

Zemlja je mjesto gdje svako biće, veliko i malo, ima svoju ulogu. Nadam se da smo je do danas, kao i danas, uspješno odigrali malim stvarima šaljući velike poruke svima nazočnima.

objavio: Natalija Kočiš Benković   datum: 23. 4. 2018.

« Ožujak 2024 »